Quiz z lektury stary człowiek i morze

Ta pomoc edukacyjna została zatwierdzona przez naszego eksperta!
Pomoc szkolną pobrało już 833 osób!
Już teraz dostępny do pobrania jest pomoc szkolna – quiz_z_lektury_stary_człowiek_i_morze w jednym z dostępnych formatów – PDF oraz DOC. W skład tej pomocy edukacyjnej wchodzą materiały, które pomogą Ci zdać nauczyć się materiału z danego zakresu. Całość na dodatek została podzielona na wymagane grupy, a na końcu materiału edukacyjnego umieściliśmy kartę odpowiedzi! To wszystko, czego potrzebujesz.
  • Zweryfikowane pomoce edukacyjne
  • Wszystkie pomoce szkolne są aktualne
  • Błyskawiczne oraz natychmiastowe pobieranie
  • Dowolny oraz nielimitowany użytek własny

Test z lektury „Stary człowiek i morze”. BlackSparrow 4 lata temu. 93. 34 Obserwuj autora. Dodaj do ulubionych. 0. Udostępnij. 21. Skomentuj.Quiz wiedzy z lektury szkolnej „Stary człowiek i morze”. pytanie 1 z 15. Autorem lektury „Stary człowiek i morze” jest: Astrid Lindgren Ernest Hemingway1) Stary nie złowił ani jednej ryby od: 2) Określenie „salao” oznacza: 3) W rybaku wszystko było stare oprócz: 4) Rybak miał na imię:Ernest Hemingway, „Stary człowiek i morze” – test z lektury na poziomie trudnym. Od ilu dni Santiagowi nie udało się złowić żadnej ryby?Opis testu. Stary człowiek i morze − opowiadanie Ernesta Hemingwaya. Przygotuj się do sprawdzianu i kartkówki z lektury. Rozwiąż test.

Tekst lektury Stary człowiek i morze

Stary człowiek i morze to tytuł metaforyczny. Lektura w epoce. Jak sam przyznał w jednym z wywiadów – przerabiał i przepisywał tekst… 200 razy.1) Stary nie złowił ani jednej ryby od: 2) Określenie „salao” oznacza: 3) W rybaku wszystko było stare oprócz: 4) Rybak miał na imię:By sprawdzić swoją znajomość lektury „Stary człowiek i morze”, kliknij poniżej: Stary człowiek i morze – test z odpowiedziami. Quiz wiedzy z lektury szkolnej „Stary człowiek i morze”. Test wiedzy o lekturze „Kapelusz za sto tysięcy” – sprawdź czy wszystko o niej wiesz! ».Charles Baudelaire, Człowiek i morze. Darmowe, opracowane, pełne teksty lektur, e-booki, audiobooki i pliki DAISY na wolnej licencji.

Stary człowiek i morze test PDF odpowiedzi

Download as ODT, PDF, TXT or read online from Scribd. Akcja opowiadania Stary człowiek i morze rozgrywa się. A. na Florydzie. B. u Wybrzeży Moskitów.Stary człowiek i morze” (lektura uzupełniająca) – test podsumowujący (wersja A), plik: -stary-czlowiek-i-morze-lektura-uzupelniajaca-test-podsumowujacy-. 1 (imię i nazwisko ucznia) E. Hemingway Stary człowiek i morze – sprawdzian 1.Do cech formalnych paraboli zalicza się: a) obiektywność narracji b). Plik Sprawdzian Stary człowiek i morze.pdf na koncie użytkownika o.k.14 • folder Testy i Sprawdziany • Data dodania: 29 mar 2013. 1) Stary nie złowił ani jednej ryby od: 2) Określenie „salao” oznacza: 3) W rybaku wszystko było stare oprócz: 4) Rybak miał na imię:

Stary człowiek i morze PDF

Planowanie kolejnej wyprawy. Streszczenie. Santiago, bohater opowiadania E. He- mingwaya Stary człowiek i morze to mężczyzna około siedemdziesięcioletni. TYTUŁ: Stary człowiek i morze. AUTOR: Ernest Hemingway. (1899-1961). RODZAJ LITERACKI: epika. GATUNEK LITERACKI: opowiadanie. DATA POWSTANIA: 1953 r.Streszczenie, analiza, interpretacja – ebook (pdf). Szczegółowe opracowanie opowiadania „Stary człowiek i morze” wraz z testami sprawdzającymi znajomość lektury. eBook Stary człowiek i morze Ernesta Hemingwaya. Streszczenie, analiza, interpretacja pdf. ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 8,99 zł ✓ Promocje nawet do. Stary czlowiek i morze – Ernest Hemingway. Dodano: 10 miesiące temu. R E K L A M A. Informacje o dokumencie. Rozmiar : 618.4 KB. Pobierz. Rozszerzenie: pdf.

Stary człowiek i morze quiz trudny

Przetestuj swoją wiedzę na temat tej lektury. – Test 4free.PL – bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera.Test dla tematu: Stary człowiek i morze (E. Hemingway). Sprawdź swoją wiedzę!Test Stary człowiek i morze, Stary człowiek i morze podręcznika Lektury dla Klasa III. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Stary człowiek i morze – quiz wiedzy książce Ernesta Hemingwaya. Jak dobrze pamiętasz treść lektury? Rozwiąż test i sprawdź!1) Stary nie złowił ani jednej ryby od: 2) Określenie „salao” oznacza: 3) W rybaku wszystko było stare oprócz: 4) Rybak miał na imię: