Sprawdzian z lektury felix net i nika

Ta pomoc edukacyjna została zatwierdzona przez naszego eksperta!
Pomoc szkolną pobrało już 900 osób!
Już teraz dostępny do pobrania jest pomoc szkolna – sprawdzian_z_lektury_felix_net_i_nika w jednym z dostępnych formatów – PDF oraz DOC. W skład tej pomocy edukacyjnej wchodzą materiały, które pomogą Ci zdać nauczyć się materiału z danego zakresu. Całość na dodatek została podzielona na wymagane grupy, a na końcu materiału edukacyjnego umieściliśmy kartę odpowiedzi! To wszystko, czego potrzebujesz.
  • Zweryfikowane pomoce edukacyjne
  • Wszystkie pomoce szkolne są aktualne
  • Błyskawiczne oraz natychmiastowe pobieranie
  • Dowolny oraz nielimitowany użytek własny

Test z wiedzy o lekturze „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi”. Udostępnij Udostępnij. wg Aleksandraosuch. Polub. Więcej. Edytuj elementy.klasa 6 Lektury obowiązkowe. „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi” – test 1. Wybierz prawidłową odpowiedź. 300. 1. Jak miał na nazwisko Felix?Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi”. Malgorzata_Pondo 3 lata temu. 52. 17 Obserwuj autora. Dodaj do ulubionych.Test z lektury „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi” (Rafał Kosik). Test składa się z 12 pytań. W jakich okolicznościach poznali się Felix i. Test sprawdzający znajomość lektury „FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi”. Przekonaj się na ile wnikliwie przeczytałeś powieść Rafała Kosika.

felix, net i nika pytania i odpowiedzi do druku

Sprawdź się! pytanie 1 z 15. Kto jest autorem lektury „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi”?1) Kto napisał tą powieść? 2) Głównymi bohaterami byli ______, ______ i ______. 3) W jakim mieście toczyła się akcja powieści?Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi”. Malgorzata_Pondo 3 lata temu. 52. 17 Obserwuj autora. Dodaj do ulubionych.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi – test wiedzy. Przeczytałeś opracowanie – sprawdź czy zdasz na 6.Co wiesz o książce: „Felix, Net i Nika”? Test z części 1-2, czyli „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi” i „Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie.

test z lektury felix, net i nika trudny

Test składa się z 12 pytań. Szukaj. Skomentuj. Część 1. Możecie zamówić je tutaj:h.Zapomniałeś, kim jest Morten, postać w lekturze Felix, Net i Nika. klasa 6 Lektury obowiązkowe. „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi” – test 2. Wybierz prawidłową odpowiedź. 300. 1. Z kim mieszkała Nika?Quiz wiedzy o lekturze „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi”. Sprawdź się! pytanie 1 z 15. Kto jest autorem lektury „Felix, Net i Nika oraz. testy, quizy, testy online Przetestuj swoją wiedzę. Ciekawy, relaksujący teścik o książce „Felix, Net i Nika oraz Gang. Poziom trudności:.Test sprawdzający znajomość lektury „FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi”. Przekonaj się na ile wnikliwie przeczytałeś powieść Rafała Kosika.

Felix, Net i Nika sprawdzian pdf

Opowiada o przygodach trójki przyjaciół – Felixa Polona, Neta Bieleckiego oraz Niki .Test z lektury ” Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych. Felix, Net i Nika… są przykładem: opowiadanie, Test ze znajomości lektury „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi”. Felix i Net,Chłopcy postanowili wykorzystać nowoczesną technologię do pomocy na sprawdzianie, choć Nika była temu przeciwna. Net zmody- fikował jedną z wersji programu AI. „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi”. Spośród osób, które prawidłowo rozwiążą test zostaną wylosowane 3 upominki.Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi – scenariusze lekcji kcja. 1. 6. Rozdanie karty pracy i uzupełnienie jej odpowiednimi.

10 pytań do lektury felix, net i nika

19 pytań z popularnej powieści, która stała się lekturą szkolną. Warto się sprawdzić. „FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi” zyskuje sympatię uczniów.Ułóż 10 pytań do lektury felix net i nika. Rafał Kosik, „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi” – tak właśnie zaczęła się wielotomowa przygoda. TestWiedzy.pl – Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii. Przetestuj swoją wiedzę.Start studying Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi – pytania do sprawdzianu. Learn vocabulary, terms, and more with flashcards, games, Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z.